Simon Ross - Svadobný Fotograf | Simon Ross - Svadobný fotograf

Svadobná fotografia

Mojím cieľom zachytiť skutočné okamihy Vášho života, kde pri prezeraní fotografií sa budete smiať, plakať a zároveň ich prežívať znova a znova. Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Filozofiou je ponechať veci také aké v skutočnosti sú, do maximálnej možnej miery. Som si vedomý úsilia, ktoré vkladáte do plánov a príprav Vášho svadobného dňa, preto chcem zachytiť všetky dôležité detaily k dokonalosti. Každý svadobný deň je iný a výnimočný, preto by Vaše fotografie mali odrážať Vašu individualitu a zmysel života. Ide o zachytenie nálady, emócií a osobností.

Predsvadobná fotografia (rande, zásnuby)

Hlavnou úlohou a zmyslom predsvadobného fotografovania je zachytiť a vytvoriť vizuálny príbeh páru a všetkých jeho emócií a lásky. Tento čas vo vašom živote nastane iba raz a je o to vzácnejší. Vhodným miestom pre takého fotografovanie je to, ktoré je významným pre oboch, poprípade na ktoré sa viažu určité spoločné spomienky napr. prvé stretnutie, radne alebo bozk. Taktiež je to skvelý spôsob, ako sa zoznámiť so samotným fotografovaním, čo v prípade svadobného fotografovania poskytne výhodu v prospech krajších fotografií a čarovnejších okamihov. Tieto fotografie môžu byť taktiež skvelým darčekom pre rodičov a starých rodičov v podobe malých albumov alebo možu byť použité na svadobné oznámenia.

Portrétna fotografia

Ponúkam vzrušujúce, módou inšpirované portréty pre všetkých, ktorí hľadajú niečo nové a iné než ateliérové fotografie. K tomu využívam rôzne, originálne a jedinečné vonkajšie lokality, miesta a zákutia. Nielen, že budete mať úžasné fotografie, ktoré Vám budú závidieť Vaši priatelia, ale príjemne strávite svoj čas a získate skúsenosti na ktoré nikdy nezabudnete.

Kreativita, kvalita a inovatívny prístup sú tým, čo ma odlišuje od mojich konkurentov, ale to nie sú jediné dôvody, prečo by ste si mali vybrať moje služby. Fotografovanie je zodpovedná úloha a ja k tejto úlohe pristupujem s maximálnou profesionalitou a zodpovednosťou. Som skutočne nadšený tým čo robím a dávam maximum úsilia do každej akcie alebo projektu, ktorý fotografujem.